Używane opony do samochodów osobowych

Jesteśmy jedną z najstarszych wiodących firm w województwie łódzkim, która specjalizuje się w sprzedaży używanych opon do samochodów osobowych.
Nasi pracownicy szybko dobiorą do Państwa samochodu opony we właściwym rozmiarze, dokonają wymiany i wyważą koła. Usługi są objęte gwarancją.
Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Dlatego proponujemy klientom jedynie opony, które przeszły szczegółową kontrolę ujawniającą wady zarówno widoczne, jaki i ukryte. Poza tym przedstawiamy Państwu techniczną historię konkretnych opon i dajemy miesięczną gwarancję na sprzedawany towar (używane opony do samochodów osobowych).
Stale mamy w ofercie 20000 używanych opon dla wszelkich marek i modeli samochodów osobowych. Możemy wymienić zarówno jedną oponę, jak i cały komplet ogumienia.
Nasze skomputeryzowane magazyny pozwolą Państwu uzyskać informacje na temat ceny i dostępnej ilości potrzebnych opon telefonicznie. Pod numerem telefonu  603 746 815  nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie interesujące Państwa pytania.
jeśli interesują Państwa ceny nowych opon – kliknij tutaj

Używane opony do samochodów osobowych

Skontaktuj się

2 + 13 =

Więcej Informacji

Nasza firma świadczy swoim klientom pełen zakres usług w dziedzinie sprzedaży i naprawy nowych i używanych opon do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli.

Adres : PPHU Wiktor Zajkiewicz, 95-054 Ksawerów k. Pabianice, ul. Widzewska 2

Zamówienia i konsultacje telefoniczne : 

603 746 815

Godziny pracy:

Pon.-PT : 08:00 – 17:00

Sob:       08:00 – 14:00