Używane opony dla samochodów ciężarowych

Jesteśmy jedną z najstarszych wiodących firm w województwie łódzkim, która specjalizuje się w sprzedaży używanych opon do samochodów ciężarowych.
Jak żadna inna firma, zwracamy szczególną uwagę na korzystny stosunek ceny do jakości, – który sprzedajemy.
Korzystając z usług naszej firmy, klienci oszczędzają drogocenny czas pracy swojej ciężarówki, często tracony na remont lub wymianę kół. Otrzymują profesjonalną obsługę i gwarancję na okres 3 miesięcy (na opony używane do samochodów ciężarowych), która pozwoli na sprawdzenie jakości opon w warunkach użytkowania oraz na ujawnienie ewentualnych wad ukrytych.
Mamy stale w ofercie 15000 używanych opon do samochodów ciężarowych, które przeszły już kontrolę, diagnostykę i naprawę. Pełna dane o tych oponach wprowadzone są już też w nasz system komputerowy.
Czas przeprowadzenia naprawy możecie Państwo (lub kierowca waszej ciężarówki) spędzić w specjalnej poczekalni, gdzie napijecie się kawy, przejrzycie aktualną gazetę lub po prostu odpoczniecie.
Możecie Państwo telefonicznie skonsultować się z naszymi pracownikami i uzyskać informacje na temat ceny i dostępnej ilości opon w potrzebnym Wam rozmiarze. Pod numerem telefonu 512 372 101  nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie interesujące Państwa pytania.

jeśli chcecie Państwa sprawdzić ceny nowych opon – kliknij tutaj

sprzedaż używanych opon do ciężarówek

Skontaktuj się

5 + 2 =

 

Więcej Informacji

Nasza firma świadczy swoim klientom pełen zakres usług w dziedzinie sprzedaży i naprawy nowych i używanych opon do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli.

Adres : PPHU Wiktor Zajkiewicz, 95-054 Ksawerów k. Pabianice, ul. Widzewska 2

Zamówienia i konsultacje telefoniczne : 

512 372 101

Godziny pracy:

Pon.-PT : 08:00 – 17:00

Sob:       08:00 – 14:00