Konto bankowe


PKO Bank Polski
35144012440000000005029295
PPHU Wiktor Zajkiewicz
ul. Widzewska 2
95-024 Ksawerów

Gwarancja i naprawa gwarancyjna


Wszelkie artykuły zakupione w naszych sklepach internetowych lub w centrum serwisowym objęte są obsługą gwarancyjną.

Dane kontaktowe


PPHU Wiktor Zajkiewicz 

95-054 Ksawerów k. Pabianice ,

ul. Widzewska 2

tel: 792 110 259

Firma PPHU Wiktor Zajkiewicz powstała w 1993 roku i już od ponad 22 lat proponuje swoim klientom pełny pakiet usług związanych ze sprzedażą, naprawą i wymianą nowych i używanych opon oraz felg do samochodów osobowych i ciężarowych. Dla wygody naszych klientów sprzedaż opon prowadzimy również w kilku sklepach internetowych oraz na portalach aukcyjnych. (Więcej informacji o zamówieniach on-line)
Obsługujemy zarówno firmy, jaki i klientów indywidualnych, zapewniając im wysoką jakość, rozszerzoną gwarancję oraz niskie ceny.
Profesjonalny zespół, wieloletnie doświadczenie, szybka dostawa, łatwość zamawiania i opłacania zamówień oraz szeroki asortyment opon i felg uczyniły nas liderem sprzedaży nowych i używanych opon nie tylko w województwie łódzkim, ale także w całej Polsce.
Nieustannie podnosimy jakość obsługi, dlatego klienci naszej firmy regularnie do nas wracają.
Rozumiemy, że każdy zadowolony klient podnosi naszą renomę, dlatego zawsze staramy się zaproponować najlepszy towar za najniższą cenę.
Firma PPHU Wiktor Zajkiewicz współpracuje jedynie z oficjalnymi przedstawicielami producentów opon. Jest także oficjalnym importerem felg aluminiowych firmy HRS w Polsce.
Zakup nowych lub używanych opon do Państwa samochodu osobowego lub ciężarowego, to nie tylko poważny krok finansowym. To zakup wprost związany z Państwa bezpieczeństwem i komfortem. Zaoszczędźcie swój czas i pieniądze powierzając to zadanie profesjonalistom z naszej firmy, którzy zaproponują Wam najlepsze rozwiązanie.

Michał

Michał

Kierownik

Kierownik działu ciężarowego oraz sprzedawca opon używanych ciężarowych.

wiadomość

Paweł

Paweł

Kierownik

Kierownik działu ciężarowego oraz sprzedawca opon używanych ciężarowych.

wiadomość